KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11985367
nr 1198 5367
Evert Lundquist
(1904-1994), Sverige
Etsning, Fruktstilleben. Signerad, numrerad 5/50, Motivet: 23x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:22:50
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
Evert Lundquist
Läs mer om Evert Lundquist